Naše hry

venkovní hra
možnost hrát uvnitř
vhodné i pro děti
pro firmy
Legenda
venkovní hra
možnost hrát uvnitř
vhodné i pro děti
pro firmy
Pohádková hra

Kouzelný portál

Již dávný čas je možné propojení našeho světa se světem nadpřirozených bytostí pouze skrz kouzelný portál. Ten střežil Goblin, kterého ale nějaké mocné zaklínadlo uspalo a portál se otevřel. Do světa lidí proudí skřeti, houbovitá stvoření a jiní darebové a tropí neplechu. Popadněte brašnu dobrodruha a vydejte se po stopách magických krystalů, s jejichž pomocí uzavřete portál a zachraňte svět!

2-6
hráčů

Laskavá hra s pohádkovým nádechem, kterou si užijí zejména rodiny. Pro ty s menšími dětmi (otestováno se 4 letou) nabízíme „Light“ verzi s jednoduššími úkoly. V Praze jsme pro Vás připravili trasu na Starém Městě a brzy přibude okruh v areálu Botanika v Horním Bezděkově . Budete hrát únikovou hru při speciální příležitosti? Není problém ji přizpůsobit!

 

Goblin, který Vás provede hrou
Obsah kufříku v pozadí Týnského chrámu
napínavá špiónovka

Operace Mindfall

Vydejte se po stopách zastaveného výzkumu, který pokračuje v utajení dál. Virus, s jehož pomocí je možné manipulovat s lidskou myslí, byl již vpraven do podzemních vod a pokud dojde k jeho aktivaci, z nakažených se stane ovládané stádo.
Času moc nezbývá – stihnete zachránit svět?

2-6
hráčů

Napínavá hra na špiony! Zajímavé úkoly a kufřík plný vychytávek pro agenty Vás uhrane.
V Praze jsme pro Vás připravili trasu na Starém Městě a v Riegrových sadech, brzy přibude i okruh po Vyšehradu.
Budete hrát hru při speciální příležitosti? Není problém ji přizpůsobit!
Tato hra může také obzvláštnit Váš firemní večírek nebo být zajímavým prvkem na školení či konferenci.

Online hra

Projekt
Pegasus

V 50. letech byl spuštěn kontroverzní výzkum, který si kladl za cíl vyvinout sérum pro ovládnutí lidské mysli. I po jeho ukončení výzkum v utajení pokračoval dál. Elitní agent organizace W.I.S.E. vyšetřoval záhadnou smrt tří vědců, když se dostal do potíží. Alespoň stihl poslat plán budovy a základní materiály. Vyřešte smrt vědců a pomozte zveřejnit dokumentaci nesoucí důkazy o plánovaném ovládnutí světa! 

1-5
hráčů

Online hra pro 1-5 hráčů, lze hrát na více zařízeních (stačí prohlížeč, není nutná instalace aplikací) a dokonce i v různých jazycích. V zahraničí je tato hra oblíbená na home-office“ teambuilding, kdy spolu tým komunikuje přes Zoom/Meet/atd. a soupeří s dalšími týmy ve firmě. Zejména mezinárodní firmy ocení nabídku 11 jazyků. Ale samozřejmě, stejně si to užijete doma s partnerem nebo s přáteli/rodinou.

Indicie k vyřešení případu

HONBA ZA TAJEMSTVÍM

Poslední tajemství Alberta Einsteina

PŘIPRAVUJEME

Albert Einstein zemřel v roce 1955. Nikdo nečekal, že geniální vědec ukryl mocný artefakt v tajemné krabici a zanechal indicie k jeho nalezení.  Buďte první, komu se krabici a tím i tajemství podaří odhalit!

2-6
hráčů

Zajímavě pojatá hra, kdy se pohybujete v prostoru pomocí kompasu a odemykáte jednotlivé nápovědy, které Vám ukáží polohu krabice s tajemstvím a kódy k jejím zámkům. Einsteinův kufřík s pozoruhodnými předměty Vás povede k cíli. 
A co čeká v bedně? To může být i ve Vaší režii! 🙂 Ideální pro neobvyklé předání dárku nebo honbu za pokladem.