Teambuilding

Firemní akce

Chcete zorganizovat firemní event? S firemními akcemi máme bohaté zkušenosti. Běžně organizujeme sportovní turnaje pro 150-500 lidí, firemní večírky na laser game od 10-200 osob a naší největší zkušeností byly Evropské firemní sportovní hry 2013 pro 7216 osob. 
Zkrátka: firmy máme rádi a nejsme žádní vořežpruti. 😉

Venkovní únikové hry

Vyberte si jednu z outdoorových únikových her! Hra se dá přizpůsobit klidně pro 100 hráčů naráz. V live operátoru můžete v reálném čase sledovat, jak si týmy vedou a kde jsou. Stejně tak ony vidí aktuální bodové hodnocení a mohou se navzájem hecovat.

Kouzelný portál pobavil na školení

Vnitřní
únikové hry

Chcete udělat teambuilding v kanceláři, mít zajímavou vsuvku na školení nebo assessment centru? Vybereme spolu nejpříhodnější hru a přizpůsobíme jí Vašim potřebám.


Vzdálený firemní event

 Máte tým rozesetý po homeofficech nebo rovnou po celé Evropě? Či ještě dál? 🙂 Projekt Pegasus umožní strávit společně čas, i když vás dělí stovky kilometrů. Poradí si i s vícejazyčnými týmy! 

Firemka na míru

Umístění loga firmy na začátku hry, úkol, který se váže ke kodexu firmy, fotka zaměstnance měsíce propašovaná do hry, trasa  ve Vámi určené lokalitě Prahy, trasa která povede přes fakturační a marketingové oddělení do kanceláře CFO, atd… 🙂 Speciální hádanky, heslo či obsah kryptexu, záhadná bedna na konci, ve které Vaši zaměstnanci najdou třebas nový kávovar, zašifrované jméno nově povýšeného… Fantazii se meze nekladou a hozené rukavice sbíráme. 🙂 Budeme moc rádi, když se ozvete.